HAKKIMIZDA

YA-SE Özel Sağlık Personel Hizmetleri Nakliye Turizm Endüstriyel Atık San. Ltd. Şti. sürdürülebilir çevre yaklaşımı ve deneyimli kadrosuyla 2008 yılından itibaren tehlikeli atık üreticilerine, tek elden entegre atık yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Bursa’da faaliyetlerini sürdüren firma çözüm odaklı çalışmayı benimseyerek, müşteri portföyünü memnuniyet üzerine kurmuştur.

Atık ara depolama ve lojistik hizmetlerini, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldığı izin ve lisanslarla Çevre mevzuatına uygun bir biçimde gerçekleştirmektedir.

VİZYON

YA-SE, vermiş olduğu kaliteli hizmet ve memnun müşteri-çalışan prensibi doğrultusunda, sahip olduğu argümanları doğru kullanarak, her geçen gün gelişip güçlenerek büyümeyi hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda, çözüm ortakları ve deneyimli personel desteğini de arkasına alan YA-SE, Türkiye’de ve dünyadaki teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmakla birlikte, sektörde öncü ve markalaşmış bir firma olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

MİSYON

İnsan ve çevre sağlığının korunması için farkındalığın oluşmasında; kişi, kurum veya kuruluşlarla iş birliğinde bulunarak, atığın yerinde ayrıştırılması, atıkların alımı ve taşınmasında ulusal ve uluslararası mevzuatlar kapsamında uygun bertaraf yöntemlerini kullanarak, çalışan ve çevre güvenliği ilkesi doğrultusunda çalışmayı benimsemiştir.